Hakkımızda

Hürriyet Tütün Mamulleri A.Ş. hızlı tüketim malları sektöründeki faaliyetlerine 2011 yılında sektörün lider firması olan PHILIP MORRIS PAZARLAMA SATIS A.Ş.’nin İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze bölgelerinde başlamıştır.

Vizyonumuz

FMCG’nin dönüşüm sürecine yenilikçi teknolojileri verimli kullanarak adapte olmak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile yürüttüğümüz ticaretimizi yaratıcı çözümler üreterek sürdürülebilir olarak büyütmeye devam etmektir.

Çalışanlarımızın bir parçası oldukları için gurur duydukları ve işlerini severek yaptıkları bir çalışma ortamının gelişimini ve devamlılığını sağlamak kurumumuzun önceliğidir.

Misyonumuz

Lider FMCG şirketleri için tercih edilen saygın bir iş ortağı olarak büyümeye devam etmek, enerji ve tarım sektörüne yeni perspektifler sağlayacak ulusal ve uluslararası stratejik yatırımları hayata geçirmek.

Text Widget
Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Integer sit amet lacinia turpis. Nunc euismod lacus sit amet purus euismod placerat? Integer gravida imperdiet tincidunt. Vivamus convallis dolor ultricies tellus consequat, in tempor tortor facilisis! Etiam et enim magna.